Montažna kuća Olivia

Opis kuće

Površina

146,55 m2

Broj soba

4

Mogućnost izvedbe krova

Ravni i kosi krov

Montažna kuća Olivia predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i modernog dizajna. Ova katnica ima neto površinu od 146,55m2 te se sastoji od četiri prostrane sobe, što čini ovu kuću savršenim izborom za veću obitelj.

Ukratko, montažna kuća Olivia predstavlja idealan dom za moderne obitelji koje traže prostor za život i zabavu. Njen otvoreni prostor, funkcionalnost, moderni dizajn i visoka energetska učinkovitost čine je idealnim izborom za one koji žele udoban i kvalitetan životni prostor.

Tlocrt

PovršinaKoef.Netto(m2)
Prizemlje
Ulazni prostor6,891.06,89
Dnevni boravak17,581.017,58
Kuhinja i blagavaonica25,81.025,8
Spavaća soba8,111.08,11
Kupaonica6,861.06,86
Spremište3,620.51,81
Tehnička prostorija5,41.05,4
1.kat
Dnevni boravak19,761.019,76
Spavaća soba 125,81.025,8
Kupaonica9,221.09,22
Spavaća soba 210,181.010,18
Spavaća soba 39,141.09,14
UKUPNO:146,55m2

Kontakt

15 + 6 =