Montažna kuća Leia

Opis kuće

Površina

161,76 m2

Broj soba

4

Mogućnost izvedbe krova

Ravni i kosi krov

Montažna kuća Leia je kuća katnica ukupne neto površine 161,76m2.

Kuća nudi ugodan i funkcionalan raspored prostorija kao što su open space kuhinja, dnevni boravak i blagavaonica. U potkrovlju se nalaze tri prostrane spavaće sobe, a u prizemlju se nalazi i gostinjska ili radna soba.

 

Tlocrt

PovršinaKoef.Netto(m2)
Prizemlje
Ulazni prostor11,11.011,1
Gostinjska soba16,41.016,4
Dnevni boravak i blagavaonica33,461.033,46
Kuhinja13,21.013,2
Kupaonica6,21.06,2
Tehnička prostorija4,81.04,8
1.kat
Dnevni boravak24,01.024,0
Spavaća soba 116,41.016,4
Spavaća soba 212,31.012,3
Spavaća soba 312,61.012,6
Kupaonica11,31.011,3
UKUPNO:161,76m2

Kontakt

5 + 10 =