Montažna kuća Julia

Opis kuće

Površina

158,98 m2

Broj soba

3

Mogućnost izvedbe krova

Ravni i kosi krov

Montažna kuća Julia je prekrasna kuća katnica koja će zadovoljiti potrebe svih onih koji traže prostran i udoban dom. S ukupnom neto površinom od 158,98 kvadratnih metara, ova kuća nudi mnogo prostora za život i zabavu.

Julia je izgrađena od kvalitetnih materijala, a montažna konstrukcija omogućava brzu i jednostavnu izgradnju. Zahvaljujući svom modernom dizajnu, ova kuća nudi visoku energetsku učinkovitost i udobnost življenja tijekom cijele godine.

Tlocrt

PovršinaKoef.Netto(m2)
Prizemlje
Ulaz5,321.05,32
Hodnik3,081.03,08
Tehnička prostorija7,701.07,70
Kuhinja7,701.07,70
Dnevni boravak i blagavaonica30,181.030,18
Kupaonica4,411.04,41
Garderoba2,861.02,86
Izba1,961.01,96
1.kat
Stubište4,801.04,80
Hodnik5,331.05,33
Spavaća soba 112,401.012,40
Spavaća soba 216,701.016,70
Kupaonica 15,01.05,0
Spavaća soba 313,701.013,70
Kupaonica 28,051.08,05
UKUPNO:158,98m2

Katalog opreme

Kontakt

10 + 12 =